لیپوماتیک در ارومیه

حذف چربیهای اضافی را لیپوماتیک میگویند.که باعث میشود فرد اندام زیباتری داشته باشد افرادی که تلاش میکنند چربیهای اضافی خودرا از بین ببرند ولی موفق نمیشوند لیپوماتیک بهترین گزینه میباشد.

لیپوماتیک روش جدیدی است که در کمترین زمان نتایج باور نکردنی دارد همچنین کم خطر و ایمن تر از سایر روشها میباشد. زیرا آسیبی به بافت های مجاور و عروق خونی نمیرساند ابتدا جراح یک شکاف در ناحیه مورد نظر ایجاد میکند سپس با استفاده از لوله ی کانولا بدون آسیب وارد کردن به سایر اعضای بدن وارد بافت چربی میشود وباحرکات چرخشی و ارتعاشی به چربیها ،چربیهارا ازبین میبرد و چربیها با استفاده از دستگاهی به بیرون میایند.

مزایای لیپوماتیک

برخلاف روشهای قدیمی که با استفاده از حرارت چربی ها را از بین میبردند روش لیپوماتیک بدون کمترین حرارت چربی ها را از بین میبرد. این کار با حرکتهای چرخشی و ارتعاشی صورت میگیرد که سوختگی بعداز عمل برروی پوست باقی نمیگذارد. همچنین این روش خاصیت لیفتینگ نیز داردکه با ایجاد اینفراسونیک باعث تحریک فیبروپلاستها و کلاژن سازی پوست میشود. و پوست شل و افتاده نمیشود. درصورتی که لیپوماتیک بدر ستی انجام پذیرد هیچ ناهماهنگی ایجاد نمیشود.

مراقبت بعداز لیپوماتیک

دوره ی نقاهت بعداز عمل لیپوماتیک بسیار کوتاه است اما برای آنکه بیمار بخواهد بهتر و زودتر نتیجه مطلوب بگیرد باید دوره درمان و دارو را کامل کند. همچنین استفاده از گن لیپوماتیک نیز توصیه میگردد. همچنین برای کم شدن کبودی و ورم باید خیلی کمتر نمک مصرف شود.

آیا لیپوماتیک باعث کاهش وزن و لاغری میشود؟

افرادی که اضافه وزن دارند لیپو ماتیک روش مناسبی نیست زیرا لیپوماتیک فقط برای حذف چربیهای موضعی میباشد. هدف اصلی لاغری با لیپوماتیک حذف چربیهای اضافی موضعی و کاهش سایز است.

 

کلمات کلیدی:

لیپوماتیک در ارومیه,دکتر لیپوماتیک در ارومیه,بهترین دکتر لیپوماتیک در ارومیه,کلینیک لیپوماتیک در ارومیه,بهترین کلینیک لاغری در ارومیه,مرکز تخصصی لیپوماتیک در ارومیه,لیپوماتیک,

دانستنیهای پزشکی