جراحی بینی در ارومیه رینو پلاستی(rhinoplasty)

جراحی بینی امروزه یکی از بیشترین عملهایی است که انجام میگیرد که با این عمل تغییراتی در ظاهر فرد ایجاد میشود . البته لازم به ذکر است قبل از عمل اطلاعاتی راجع به عمل رینوپلاستی (rhinoplasty) بدست آورد.
جراحی بینی گوشتی
بینی هایی که گوشتی هستند پوست کلفت و غضروف ضعیفی دارند که شاید قبل از عمل نیازباشد غضروف آن تقویت گردد.این بینی ها که غضروف ضعیفی دارند نمیتوانند ساختمان کلی بینی رانگه دارند پس باید غضروف آن تقویت گردد تا بینی مستحکم شود. این بینی ها بعداز عمل فانتزی و عروسکی نمیشوند و بیشتر شبیه بینی طبیعی میباشند.
جراحی بینی استخوانی
بهترین بینی برای جراحی بینی استخوانی میباشد که هم دارای پوست نازک و غضروف سفت است و هم استخوان محکمی دارد که باعث میشود جراح بتواند تغییرات لازم راانجام دهد. بینی های استخوانی در اکثر موارد دارای قوز ،تیغه های محکم و برآمدگی میباشند که هنگام عمل باید از استخوان و غضروف آن کم شود تا جراحی زیبایی برروی بینی انجام گیرد‌.

اقدامات لازم قبل از جراحی
یک شب قبل از عمل باید فرد ناشتا باشد زیرا بیهوشی خطری برای معده خالی ندارد.سیگار به دلیل داشتن نیکوتین باعث اختلال در گردش خون وتنگ کردن رگهای خونی میشودباید از دوهفته قبل استعمال نشود. همچنین از مصرف آسپرین که باعث رقیق شدن خون میشود باید خودداری شود زیرا ممکن است فرد بعداز عمل خونریزی کند .

 

کلمات کلیدی:

جراحی بینی در ارومیه,بهترین جراحی بینی در ارومیه,بهترین جراحی بینی در ارومیه,زینوپلاستی در ارومیه,جراح بینی در ارومیه,پلاستیک بینی در ارومیه,دکتر حامد هرندی جراح بینی در ارومیه,جراحی زیبایی بینی در ارومیه,عمل زیبایی بینی در ارومیه,دکتر رینوپلاستی در ارومیه,جراحی پلاستیک بینی در ارومیه,جراحی بینی,بهترین جراح بینی,دکتر هرندی جراح بینی ,دکتر هرندی جراح زیبایی در ارومیه,,دکتر حامد هرندی جراحی پلاستیک بینی,

دانستنیهای پزشکی