ماموپلاستی(Mamoplasty)

ماموپلاستی یکی از جراحی هایی است که امروزه استقبال زیادی دارد. این عمل باعث کاهش سایز سینه ،هماهنگی سینه با بدن و اصلاح فرم سینه میشود. گاهی اوقات اندازه سینه درنتیجه ی بارداری و تغییر وزن تغییر میکند.

چه کسانی مایل به مامو پلاستی هستند؟

  • خانمهایی که سینه بزرگی دارند و این مانع فعالیتهای ورزشی میشود
  • خانمهایی که سینه ناهماهنگی دارند

چگونه ماموپلاستی انجام میگیرد؟

این عمل در ۲ یا ۴ ساعت انجام میشود و بابیهوشی عمومی انجام میگیرد جراح بعداز اینکه بیمار بیهوش شد محل برش را  با یک خودکار مشخص  میکند. این برش در سه مرحله انجام میگیرد. اولین برش از سر سینه شروع  میگردد. یکی از برشها از طرف نوک سینه وبرش دیگر از هاله ی سینه تا چین زیر سینه به شکل عمودی و در انتها برش را روی چین سینه به شکل افقی انجام میدهد.

بعد از اینکه برشها را انجام داد بافت غدد و پوست اضافی  را برمیدارد بعداز اینکه تغیرات انجام شد طرز قرار گرفتن سر سینه هم دگرگون  میشود هاله ی دور سینه را با بخشی از عضله ی زیرینش طوری برمیدارد که  ارتباط خونی با سینه قطع نشود. و درآخر کار قسمتهای برش داده را بخیه و سپس  پانسمان میکند.

درچه سنی مامو پلاستی انجام میگیرد؟

مامو پلاستی در تمام سنین انجام میگیرد اما بهتر است بعداز رشد کامل سینه انجام بگیرد. همچنین خانمهایی که قصد بارداری دارند بهتراست بعداز بارداری و شیردهی  عمل صورت گیرد.وهمچنین خانمهایی که قصد ازدواج دارند و میخواهند عمل ماموپلاستی انجام دهند بهتراست با دکتر متخصص و مشاور مشورت کنند. عارضه های احتمالی بعداز مامو پلاستی: هرعمل زیبایی احتمال دردو ناراحتی دارد عمل مامو پلاستی هم درد خودش رادارد ولی با مسکن درمان میشود.

 

 

کلمات کلیدی:

عمل کوچک کردن پستان ها در ارومیه,کوچک کردن سینه در ارومیه,پزشک کوچک کردن سینه در ارومیه ,جراحی زیبایی کوچک کردن سینه در ارومیه,ماموپلاستی در ارومیه,هزینه ماموپلاستی در ارومیه ,عوارض ماموپلاستی ,فیلم جراحی ماموپلاستی در ارومیه,عکسهای ماموپلاستی در ارومیه ,بهترين دكتر جراح سينه در ارومیه ,گالری عکس ماموپلاستی ,هزينه جراحي كوچك كردن سينه در ارومیه ,هزینه عمل جراحی ماموپلاستی,

دانستنیهای پزشکی