ژینکوماستی در ارومیه

بیماری ژنیکوماستی به علت افزایش هورمون های زنانه، کاهش هرمون های مردانه و یا عدم تعادل هورمون های زنانه و مردانه در بدن مردان بوجود می آید. بر خلاف تصوری که بسیاری از مردم دارند، هورمون استروژن تنها یک هورمون زنانه نیست و در بدن مردان هم تولید می شود، فقط مقدار آن کمتر از هورمون تستوسترون است، اما اگر در بدن یک مرد میزان تولید هورمون استروژن بیشتر از هورمون تستوسترون شود عوارضی را به دنبال خواهد داشت که یکی از آن ها بزرگ شدن سینه یا ژنیکوماستی می باشد، که شایع ترین آن مربوط به اختلالات هورمونی دوران بلوغ است که بدون استفاده از هیچ روش درمانی طی شش ماه الی دو سال درمان می شود.

 

آیا از پوشیدن تیشرت‌های سایز بزرگ برای پنهان کردن سینه‌های مردانه خود ناراحت هستید؟ در صورتی که پاسخ شما به این سوال مثبت است، احتمالاً شما یک مرد مناسب برای استفاده از عمل جراحی کاهش اندازه سینه هستید. جلسه مشاوره اولیه با دکتر حامد هرندی متخصص جراحی زیبایی وپلاستیک، یک مرحله‌ی با اهمیت از این درمان است، زیرا می‌تواند فرصت مناسب را برای کنترل کردن اهداف و شرایط مورد نظر شما با پزشک معالج فراهم نماید. به‌طور همزمان، پزشک وضعیت شما را برای تشخیص مناسب بودن این جراحی یا استفاده از لیپوساکشن و لیپوماتیک برای رفع مشکل بررسی می‌نماید. در حقیقت هیچ یک از پزشکان به انجام عمل جراحی بر روی افرادی که برای این درمان مناسب نیستند، تمایل ندارند. برای اطلاع از روش‌های درمانی و مراحل آن د می‌توانید با شماره ۰۴۴۳۲۲۵۵۵۵۴و ۰۴۴۳۲۲۵۵۳۶۲ تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:
Ginkomasti in umia,ژنکوماستی در ارومیه,جراحی ژینکوماستی  در ارومیه,بزرگی سینه آقایان با ژینکوماستی ,بهترین جراح سینه در ارومیه,دکتر حامد هرندی,

دانستنیهای پزشکی