جراحی زیبایی پلک
تیر ۲۷, ۱۳۹۷
جراحی زیبایی بینی در ارومیه
Non-Surgical Rhinoplasty یعنی چی؟
مهر ۱, ۱۳۹۷
دکتر حامد هرندی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر حامد هرندی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اصلاح خط خنده با تزریق ژل یا چربی(filler)

با بالا رفتن سن و از بین رفتن کلاژن پوست، همه‌ی ما شاهد به وجود آمدن چروک بر روی صورت خود هستیم. در بعضی از ما این خطوط بیشتر و عمیق‌تر ظاهر می‌شوند. ایجاد این چروک‌ها به دلیل انقباضات ماهیچه‌های صورت و ردی که در هر بار انقباض بر روی صورت به‌جای می‌گذارند است. چروک‌های روی صورت همیشه سنی بیشتر از سن واقعی شخص را نشان می‌دهند. وجود این چروک در اطراف دهان که به خط خنده “نازولبیال”معروف است نیز از این قاعده مستثنا نیست.
این خطوط بسیار مهم بوده و جز اولین علایمی ست که با گذران سن در صورت نمایان میشود. همچنین وجود خط خنده، می‌تواند زیبایی لب‌ها را نیز تحت تأثیر قرار دهد.
اصلاح و ترمیم نسبی آنها، که یک روش آن، با filler(ژل یا چربی)میباشد، کاملا شادابی را به بخش مرکزی صورت و اطراف لب باز میگرداند.
نکته مهم این است که این خطوط نباید خیلی پر شوند،تا صورت حالت مصنوعی و ماسکه و بتونه کشیده، به خود نگیرد…

پ.ن:به من گفتن که زیاد مینویسم، الان سعی کردم که کم بنویسم!!!
پ.ن:من فکر میکردم فقط صنف پزشکان ، window shopper دارند، اون روز دیدم میوه فروش ها هم دارند، دایرکتم پر از این سوالات هست:پلک چند؟ ابرو چند؟لب چند؟ خط خنده چند؟ کلا خطی چند؟!
آدرس؟بله…حتما میاییم خدمتتون..

 

🏩دکتر حامد هرندی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
💎مشاوره صرفا حضوری

☎️۰۴۴-۳۲۲۵۵۵۵۴
✉️۰۹۳۹-۲۴۴۷۰۶۶
🆔@DrHarandiSurgeon
📱instagram:hamed.harandi.md

 

 

 

 

 

 

 

اصلاح خط لبخند,اصلاح خط لبخند در ارومیه,اصلاح خط لبخند بافیلر,اصلاح خط لبخند با تزریق ژل در ارومیه,اصلاح خط لبخند با تزریق چربی در ارومیه,از بین بردن خط خنده در ارومیه,هزینه از بین بردن خط خنده,هزینه از بین بردن خط خنده در ارومیه,قیمت از بین بردن خط خنده,قیمت از بین بردن خط خنده در ارومیه,بهترین جراح زیبایی در ارومیه,بهترین دکتر زیبایی در ارومیه,جوانسازی صورت در ارومیه,تزریق ژل در ارومیه,تزریق چربی در اومیه,دکتر حامد هرندی جراح زیبایی در ارومیه,دکتر هرندی جراح زیبایی در ارومیه,